Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Center
az: Mərkəz

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Position
az: Vəzifə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Selector
az: Seçici

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında
