Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Center
bg: Център

en: Published
bg: Публикувано

en: Right
bg: Дясно
