Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
