Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Center
cs: Na střed

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Position
cs: Pozice

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Unpublished
cs: Skryto

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
