Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Position
cy: Lleoliad
