Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Center
de: Zentriert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Selector
de: Selektor

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: About
de: Über

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.
