Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: Position
eo: Loko
