Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Center
gl: Centrar

en: Published
gl: Publicado

en: Position
gl: Posición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade
