Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: About
gu: વિશે
