Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Center
he: מרכז

en: Published
he: מפורסם

en: Position
he: מיקום

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Selector
he: סלקטור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: About
he: אודות
