Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Center
hr: Centar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Position
hr: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
