Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Center
id: Tengah

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Position
id: Posisi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Selector
id: Pemilih

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: About
id: Tentang
