Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
