Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Center
kk: Орта

en: Published
kk: Жарияланған
