Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
