Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Center
lt: Centras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Position
lt: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: About
lt: Apie
