Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Center
lv: Centrēt

en: Published
lv: Publicēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Selector
lv: Selektors

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: About
lv: Par
