Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Position
nl: Positie

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: About
nl: Over

en: Speed
nl: Snelheid

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
