Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
