Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Center
pl: Środek

en: Published
pl: Opublikowane

en: Position
pl: Pozycja

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Selector
pl: Selektor

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: About
pl: O stronie

en: Speed
pl: Prędkość
