Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Center
ru: Центр

en: Published
ru: Опубликовано

en: Position
ru: Позиция

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Selector
ru: Селектор

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: Speed
ru: Скорость
