Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: About
se: Birra
