Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Center
sk: Na stred

en: Published
sk: Zverejnené

en: Position
sk: Pozícia

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
