Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: ID
sr: ИД

en: Unpublished
sr: Необјабљено
