Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Center
sv: Centrerad

en: Published
sv: Publicerad

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Selector
sv: Väljare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet
