Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
