Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: ID
th: ไอดี

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
