Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Center
ur: وسط

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ
