Parallax Background (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Center
vi: Giữa

en: ID
vi: Mã

en: Published
vi: Đã công bố

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: About
vi: Giới thiệu

en: Speed
vi: Tốc độ
