Parallax Background (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Center
et: Keskel

en: Custom
et: Kohandatud

en: Position
et: Asukoht

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: About
et: Programmist
