Parallax Background (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Center
fi: Keskellä

en: Custom
fi: Oma

en: Position
fi: Sijoitus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Selector
fi: Valitsin

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Speed
fi: Nopeus
