Parallax Background (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Center
km: កណ្តាល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
