Parallax Background (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Center
be: Цэнтр

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: About
be: Аб
