Parallax Background (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Center
ca: Centre

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Position
ca: Posició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
