Parallax Background (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Center
da: Centreret

en: Custom
da: Tilpasset

en: Position
da: Placering

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Selector
da: Vælger

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed
