Parallax Background (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Center
es: Centrado

en: Custom
es: Personalizado

en: Position
es: Posición

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: About
es: Acerca de

en: Speed
es: Velocidad

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
