Parallax Background (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Center
ja: 中央

en: Custom
ja: カスタム

en: Position
ja: ポジション

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Selector
ja: セレクター

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Speed
ja: スピード
