Parallax Background (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Center
my: ဗဟို

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
