Parallax Background (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Center
oc: Centre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat
