Parallax Background (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Center
fa: وسط

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: About
fa: درباره

en: Speed
fa: سرعت
