Parallax Background (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Center
pt: Central

en: Custom
pt: Personalizado

en: Position
pt: Posição

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Selector
pt: Seletor

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: About
pt: Sobre

en: Speed
pt: Velocidade

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
