Parameters (1.0.0-beta11) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Other
ka: სხვა

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: Global
ka: გლობალური

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
