Parameters (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Other
et: Muu

en: Integer
et: Täisarv

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Values
et: Väärtused

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Parameter
et: Parameeter

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: Provide a password for the new account in both fields.
et: Uue konto parooli määramiseks tuleb uus parool sisestada mõlemale väljale.

en: - All -
et: - Kõik -

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Boolean value
et: Kahendmuutuja väärtus

en: Integer value
et: Täisarv

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.
