Parameters (1.0.1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Global
bs: Globalni

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme
