Parameters (1.2.1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Other
lt: Kiti

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Global
lt: Globalus

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Boolean
lt: Loginis

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.
