Parameters (1.3.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Other
el: Άλλο

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Global
el: Καθολικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
el: Για να αλλάξετε τον τρέχοντα κωδικό πρόσβασης για τον λογαριασμό σας, εισάγετε τον νέο κωδικό και στα δύο πεδία.

en: Provide a password for the new account in both fields.
el: Εισάγετε έναν κωδικό πρόσβασης για το νέο λογαριασμό και στα δύο πεδία.

en: - All -
el: - Όλα -

en: Date and time
el: Ημερομηνία και ώρα

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Boolean value
el: Τιμή Boolean

en: Integer value
el: Ακέραια τιμή

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
el: Επιτρέπονται αρκετοί ειδικοί χαρακτήρες, όπως το κενό, η τελεία (.), η παύλα (-), η απόστροφος ('), η κάτω παύλα (_) και το παπάκι (@).
