Parameters (1.3.0) - en to gu translation catalogue (26 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Active
gu: સક્રિય

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Other
gu: અન્ય

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Boolean
gu: બૂલિયન

en: - Choose -
gu: -પસંદ કરો-

en: Integer value
gu: પૂર્ણાંક કિંમત
