Parameters (1.4.1) - en to dz translation catalogue (21 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
dz: ད་ལྟོའི་ལག་ལེན་པའི་  ཆོག་ཡིག་དེ་  བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་གཉིས་ཆ་རང་ན་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་བཙུགས།

en: Provide a password for the new account in both fields.
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ས་སྒོ་གཉིས་ཀའི་ནང་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་བྱིན།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
