Parameters (1.5.0) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Type
sl: Tip

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Order
sl: Vrstni red

en: Integer
sl: Celo število

en: Hidden
sl: Skrito

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Minimum value
sl: Najmanjša vrednost

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
sl: Za spremembo trenutnega gesla, vpišite novo geslo v obe polji.

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.

en: Date and time
sl: Datum in čas
