Parameters (1.6.0) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Options
bg: Параметри

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Other
bg: Други

en: Order
bg: Поръчка

en: Hidden
bg: Скрит

en: Key
bg: Ключ

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
